Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,8% sub estimat
Multifunctionale
- Număr anunț
- CN1013661
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- HERALD SRL (CUI 7384634)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.424 RON 12,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2019 09:14
- Anunț de atribuire
- CAN1023552
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057054
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.PDF.p7s
- FisaDate_DF1057054.pdf
- formulare.docx.p7s
- ModelContract_DF1057054.pdf
- proiect de contract - produse.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HERALD SRL CUI RO 7384634
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Valoare atribuită
24.424 RON
din 28.000 RON estimat
12,8%
Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 3.576 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.