Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Achizitie "Sisteme informatice PC - 200 bucati “
- Număr anunț
- SCN1049275
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- ADVICE INFORMATION TECHNOLOGY SRL (CUI 33870820)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 609.243,69 RON
- Valoare atribuită
- 603.150 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2019 09:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1023080
- Termen limită
- 13.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057026
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1057026.pdf
- Formular 10.docx.p7s
- Model Contract + Anexa 1.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADVICE INFORMATION TECHNOLOGY SRL CUI RO33870820
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ONESTORE ENERGY SRL CUI RO 24386651
Terți susținători 1
SILMO SERVICES SRL CUI 36074815
Valoare atribuită
603.150 RON
din 609.243,69 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 6.093,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.