Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,7% sub estimat
aparat de anestezie
- Număr anunț
- SCN1049261
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33172100-7 · Aparate de anestezie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.680 RON
- Valoare atribuită
- 170.000 RON 15,7% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2019 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1024435
- Termen limită
- 23.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057051
Documente
Documentația de atribuire
- caiet nou aparatura medicala.docx.p7s
- contract personalizat.docx.p7s
- FisaDate_DF1057051.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAGER MEDICAL ROMANIA CUI RO 2836925
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Valoare atribuită
170.000 RON
din 201.680 RON estimat
15,7%
Adjudecat la 84,3% din estimat · economie 31.680 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.