Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE AUTOSPECIALA DE POMPIERI MULTIROL, PRIMA INTERVENTIE SI LOGISTICA
- Număr anunț
- SCN1049258
- Autoritate contractantă
- Municipiul Codlea (CUI 4777108)
- Furnizor / câștigător
- BITERA SOLUTIONS SRL (CUI 30514267)
- Cod CPV
- 34144210-3 · Vehicule de pompieri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.756,30 RON
- Valoare atribuită
- 190.700 RON
- Data publicării
- 29.07.2019 08:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1022350
- Termen limită
- 12.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057149
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini cu Anexa .pdf.p7s
- Declaratia art. 63, alin 1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1057149.pdf
- Formulare - Achizitie autospeciala pompieri 2019.doc.p7s
- Model contract furnizare - Clauze contractuale .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BITERA SOLUTIONS SRL CUI RO 30514267
Valoare atribuită
190.700 RON
din 190.756,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro