Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat
Utilaje de construcții
- Număr anunț
- CN1013515
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.302.687 RON
- Valoare atribuită
- 2.157.000 RON 6,3% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1025069
- Termen limită
- 06.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 144-354173
- Documentație de atribuire
- DF1056815
Documente
Documentația de atribuire
- Anunț de participare -.docx.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.docx.p7s
- CS utilaje constructii_lot 1.doc.p7s
- CS utilaje constructii multifunctionale_lot 2.doc.p7s
- FisaDate_DF1056815.pdf
- Formulare și modele de documente -.docx.p7s
- Instrucțiuni pentru ofertanți -.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.302.687 RON Adjudecat: 2.157.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Utilaje de construcții pentru excavare și încărcare | 1.032.923 RON | CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE | 888.000 RON ↓14,0% |
| 2 | Utilaje de construcții multifuncționale | 1.269.764 RON | CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE | 1.269.000 RON ↓0,1% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ASCENDUM MACHINERY S.R.L. CUI RO32266419
Valoare atribuită
2.157.000 RON
din 2.302.687 RON estimat
6,3%
Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 145.687 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.