Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE ECHIPAMENTE MEDICALE 2
- Număr anunț
- CN1013468
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600.840 RON
- Valoare atribuită
- 1.598.700 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1023215
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 144-354063
- Documentație de atribuire
- DF1056353
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf semnat.pdf
- FisaDate_DF1056353.pdf
- Formulare echipamente medicale-1.doc
- Propunere contract furnizare echipamente medicale.doc
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.600.840 RON Adjudecat: 1.598.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | APARAT ROENTGEN FIX | 1.155.462 RON | PROTON IMPEX 2000 | 1.598.700 RON |
| 2 | APARAT ROENTGEN | 445.378 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Valoare atribuită
1.598.700 RON
din 1.600.840 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.140 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.