Acasă · Licitații
· Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Îmbrăcăminte specială și de protecție pentru personalul navigant și tehnic de aviație
- Număr anunț
- CN1016126
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- MATEI CONF GRUP SRL (CUI 15158867)
- Cod CPV
- 18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.343.750 RON
- Valoare atribuită
- 2.528.500 RON
- Data publicării
- 18.10.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1027510
- Termen limită
- 18.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 202-490890
- Documentație de atribuire
- DF1066356
Documente
Documentația de atribuire
- 20191002_N_A10385_Caiet de sarcini_ImbracaminteForteAeriene2019.doc.p7s
- 20191008_N_A10654_Modele Formulare_ImbracaminteForteAeriene2019.doc.p7s
- 20191008_N_A10654_Proiect Contract_ImbracaminteForteAeriene2019.doc.p7s
- 20191008_N_A10655_Instructiuni candidati ofertanti.docx.p7s
- FisaDate_DF1066356.pdf
- Specificatii Tehnice_ImbracaminteForteAeriene2019.rar.p7s
DUAE
Loturi (9)
Estimat: 2.343.750 RON Adjudecat: 2.528.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Combinezon de zbor pentru vară rezistent la foc | 380.800 RON | — | |
| 2 | Combinezon de zbor pentru iarnă, rezistent la foc | 553.000 RON | — | |
| 3 | Bluzon pentru zbor rezistent la foc | 168.000 RON | — | |
| 4 | Tricou cu mânecă scurtă rezistent la foc | 66.000 RON | MATEI CONF GRUP | 2.528.500 RON |
| 5 | Lenjerie de corp termică rezistentă la foc | 131.000 RON | — | |
| 6 | Costum de protecție unic cu șapcă | 367.500 RON | — | |
| 7 | Combinezon de protecție antistatic | 226.850 RON | — | |
| 8 | Scurtă din pânză foaie cort, îmblănită cu blană naturală | 188.100 RON | — | |
| 9 | Costum de protecție alte arme | 262.500 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATEI CONF GRUP SRL CUI RO 15158867
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
FASHION VASION S.R.L. CUI RO38470280
Asociați 1
VASION SRL CUI RO 4170520
Valoare atribuită
2.528.500 RON
din 2.343.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro