Atribuită
Anunț de participare
"AGENT EXTINCȚIE TIP HALON 1211"
- Număr anunț
- SCN1049435
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- AEROSTAR SA (CUI 950531)
- Cod CPV
- 24111200-7 · Gaze rare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372.193 RON
- Valoare atribuită
- 372.193 RON
- Data publicării
- 30.07.2019 15:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1030888
- Termen limită
- 09.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057290
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1057290.pdf
- Formulare.docx.p7s
- instructiuni ofertanti.docx.p7s
- Proiect contract.docx.p7s
- Specificatii tehnice.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AEROSTAR SA CUI RO 950531
Valoare atribuită
372.193 RON
din 372.193 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro