Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,0% sub estimat

UPS Rackabil 5000 VA

Număr anunț
CN1013735
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
Endress Group Romania S.R.L. (CUI 14762538)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON 50,0% sub estimat
Data publicării
30.07.2019 15:07
Anunț de atribuire
CAN1026938
Termen limită
06.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057080

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

10.000 RON

din 20.000 RON estimat 50,0%

Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 10.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.