Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,3% sub estimat
TRANSPORT ELEVI
- Număr anunț
- SCN1049361
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
- Furnizor / câștigător
- TRANSMIXT SA (CUI 570362)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.600 RON
- Valoare atribuită
- 85.610 RON 57,3% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2019 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1022767
- Termen limită
- 19.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057191
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini TRANSPORT ELEVI-2019-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1057191.pdf
- MODEL DE CONTRACT-transport elevi-2019-semnat.doc.p7s
- Modele de formulare 2019-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSMIXT SA CUI RO570362
Valoare atribuită
85.610 RON
din 200.600 RON estimat
57,3%
Adjudecat la 42,7% din estimat · economie 114.990 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.