Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
PROIECTARE SI EXECUTIE „REABILITARE ȘI CONSOLIDARE GRĂDINIŢA NR. 245, BUCURESTI”
- Număr anunț
- SCN1049357
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. (CUI 18240375)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.373.293,83 RON
- Valoare atribuită
- 5.104.630,07 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2019 08:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1030668
- Termen limită
- 14.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057199
Documente
Documentația de atribuire
- anexa 1 factori de evaluare.pdf.p7s
- Anexa la fisa de date.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI GRDINITA 245.pdf.p7s
- CONTRACT DE LUCRARI 245.pdf.p7s
- DALI PARTEA III.pdf.p7s
- DALI PARTEA II.pdf.p7s
- FisaDate_DF1057199.pdf
- HOTARARE 245.pdf.p7s
- HOT. + DALI PARTEA I.pdf.p7s
- INSTRUCTIUNEA NR 1.pdf.p7s
- liste cantitati.pdf.p7s
- PIESE DESENATE I GRADINITA 245.rar.p7s
- PIESE DESENATE II GRADINITA 245.rar.p7s
- Sectiunea Formulare 245.doc
- Sectiunea Formulare 245.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. CUI RO 18240375
Asociați 1
IMPROVE ARCHITECTURE SRL CUI RO24032654
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CAREX GROUP SRL CUI 16352755
Terți susținători 1
C.C.S. ENGINEERING SRL CUI RO24161756
Terți + subcontractanți 1
GRECO PROIECT SOLUTIONS SRL CUI RO31672850
Valoare atribuită
5.104.630,07 RON
din 5.373.293,83 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 268.663,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.