Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
„ Reparatii elemente de constructie in statia Slatina 400/220 kV si CE Slatina”
- Număr anunț
- SCN1049356
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- BIA CONSPROIECT SRL (CUI 29523300)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.240 RON
- Valoare atribuită
- 21.120 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2019 08:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1024797
- Termen limită
- 14.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057227
Documente
Documentația de atribuire
- contract Slatina-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1057227.pdf
- Formulare Slatina-semnat.pdf.p7s
- Tema proiectare cu nr inregistrare rev 1-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIA CONSPROIECT SRL CUI RO 29523300
Valoare atribuită
21.120 RON
din 21.240 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.