Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat

Achizitionare alimente (4 loturi)

Număr anunț
SCN1049535
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
Furnizor / câștigător
G & T SERVICES SRL (CUI 24266523)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185.220,95 RON
Valoare atribuită
161.154,60 RON 13,0% sub estimat
Data publicării
31.07.2019 16:59
Anunț de atribuire
SCNA1024393
Termen limită
08.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057528

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 185.220,95 RON Adjudecat: 161.154,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitonare produse de origine animala, carne si produse din c… 71.712,90 RON S.C. G&T SERVICES SRL 161.154,60 RON
2 Achizitionare fructe, legume si produse conexe 62.971,65 RON
3 Achizitionare uleiuri si grasimi animale si vegetale 5.374,53 RON
4 Achizitionare produse alimentare diverse 45.161,87 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152

Valoare atribuită

161.154,60 RON

din 185.220,95 RON estimat 13,0%

Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 24.066,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.