Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Spectrometru de Masa cu Plasma Cuplata Inductiv (ICP-MS)
- Număr anunț
- SCN1049517
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 38433100-0 · Spectrometre de masa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 645.500 RON
- Valoare atribuită
- 638.000 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 31.07.2019 14:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1024670
- Termen limită
- 26.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057342
Documente
Documentația de atribuire
- CS_SM-semnat.pdf.p7s
- CTR_SM-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1057342.pdf
- formulare SM cu plasma cuplata-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. CUI RO 11795620
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Valoare atribuită
638.000 RON
din 645.500 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 7.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.