Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
Servicii de reparatii si mentenanta pentru autovehiculele si utilajele din flota Administratiei Strazilor Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1049516
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.100,84 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 31.07.2019 14:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1028944
- Termen limită
- 08.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057457
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 252.100,84 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparatii si mentenanta pentru autovehiculele si ut… | 50.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de reparatii si mentenanta pentru autovehiculele si ut… | 80.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Servicii de reparatii si mentenanta pentru autovehiculele si ut… | 80.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Servicii de reparatii si mentenanta pentru autovehiculele si ut… | 42.100,84 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SERVICE CICLOP SA CUI RO 11573879
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat CUI 2351555
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TEHNOPREST-2001 SRL CUI RO 9133523
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.