Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,0% sub estimat
SCULE PENTRU MATERIAL TUBULAR Lot 1 - Broaste cu pene ( cu actionare manuala ) Lot 2 - Elevatori Lot 3 - Raci pentru material tubular”
- Număr anunț
- CN1013779
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- ALLSTAR PROD SRL (CUI 6626276)
- Cod CPV
- 43121400-1 · Echipament de interventie pentru sonde (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408.640 RON
- Valoare atribuită
- 285.910 RON 30,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.07.2019 14:19
- Anunț de atribuire
- CAN1023571
- Termen limită
- 09.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057410
Documente
Documentația de atribuire
- 2- CS Scule Material Tubular 2019..doc.p7s
- 3 - Instructiuni ofertanti - SCULE PT MATERIAL TUBULAR - 2019.docx.p7s
- 4- MODEL Contract SCULE PT MATERIAL TUBULAR - 2019.doc.p7s
- 5 - ANEXA la SCULE PT MATERIAL TUBULAR - 2019.xls.p7s
- 6 - Modele FORMULARE - SCULE PT MATERIAL TUBULAR - 2019 .doc.p7s
- FisaDate_DF1057410.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 285.910 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 - Broaste cu pene ( cu actionare manuala ) | — | ALLSTAR PROD | 189.730 RON |
| 3 | Lot 3 - Raci pentru material tubular, 2. Lot 2 - Elevatori | — | PRO TEHNIC | 96.180 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO TEHNIC S.R.L. CUI RO 15124236
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLSTAR PROD SRL CUI RO 6626276
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AEGEAN OIL CONSULTING SRL CUI 24633239
Valoare atribuită
285.910 RON
din 408.640 RON estimat
30,0%
Adjudecat la 70,0% din estimat · economie 122.730 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.