Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

FURNIZARE DISPOZITIVE MEDICALE DIN CADRUL INVESTITIEI ,,Reabilitare si dotare dispensar uman in comuna Ocolis, judetul Alba”

Număr anunț
SCN1049492
Autoritate contractantă
Comuna Ocolis (CUI 4561910)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160.000 RON
Valoare atribuită
159.850 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
31.07.2019 09:22
Anunț de atribuire
SCNA1045522
Termen limită
13.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057471

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
MEDAGO SRL CUI RO 27848607

Valoare atribuită

159.850 RON

din 160.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 150 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.