Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,7% sub estimat

Servicii de întocmire documentații tehnice pentru obținerea autorizațiilor de gospodărirea apelor - 6 loturi

Număr anunț
CN1016156
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
KVB CONSULTING & ENGINEERING S.R.L. (CUI 18134684)
Cod CPV
71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.373.900 RON
Valoare atribuită
1.004.534 RON 57,7% sub estimat
Data publicării
22.10.2019 01:51
Anunț de atribuire
CAN1037339
Termen limită
20.11.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 204-497959
Documentație de atribuire
DF1066527

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 1.004.534 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot 1 – Traversări cursuri de apă cu conducte de transport gaze… KVB CONSULTING &ENGINEERING 234.256 RON
3 Lot 3 - Traversări cursuri de apă cu conducte de transport gaze… CONSULTANTA PENTRU INFRASTRUCTURI TERESTRE - CONSIT 108.500 RON
4 Lot 4 - Traversări cursuri de apă cu conducte de transport gaze… SNIF PROIECT 122.010 RON
5 Lot 5 - Traversări cursuri de apă cu conducte de transport gaze… SNIF PROIECT 2.000 RON
6 Lot 6 - Traversări cursuri de apă cu conducte de transport gaze… KVB CONSULTING &ENGINEERING 537.768 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SNIF PROIECT SA CUI RO 17915636
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.004.534 RON

din 2.373.900 RON estimat 57,7%

Adjudecat la 42,3% din estimat · economie 1.369.366 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.