Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,1% sub estimat

Autoturisme

Număr anunț
CN1013842
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Furnizor / câștigător
NURVIL SRL (CUI 8517267)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434.980 RON
Valoare atribuită
330.000 RON 24,1% sub estimat
Data publicării
01.08.2019 16:24
Anunț de atribuire
CAN1022274
Termen limită
06.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057789

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 434.980 RON Adjudecat: 330.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Autoturism 90.000 RON Anulat
2 Autoturism electric 344.980 RON NURVIL 330.000 RON ↓4,3%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NURVIL SRL CUI RO 8517267
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

330.000 RON

din 434.980 RON estimat 24,1%

Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 104.980 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.