Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Executie lucrari in cadrul proiectului "Realizare Gradinita cu Program Prelungit, oras Bucecea, judetul Botosani"
- Număr anunț
- SCN1049619
- Autoritate contractantă
- ORAS BUCECEA BOTOSANI (CUI 3643876)
- Furnizor / câștigător
- PRISACARIU BUILD&CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35933312)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 815.422 RON
- Valoare atribuită
- 813.253 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2019 11:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1025918
- Termen limită
- 19.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057611
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI GRADINITA.pdf.p7s
- Contract de lucrari.docx.p7s
- DESENAT PDF.rar.p7s
- FisaDate_DF1057611.pdf
- Formulare.docx.p7s
- LISTE CANTITATI-CLARIFICARI.docx.p7s
- LISTE CANTITATI GRADINITA FARA DOTARI.pdf.p7s
- Piese scrise 1 gradinita.pdf.p7s
- Piese scrise 2 gradinita.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRISACARIU BUILD&CONSTRUCT S.R.L. CUI 35933312
Valoare atribuită
813.253 RON
din 815.422 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.169 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.