Atribuită
Anunț de participare
Furnizare si instalare: accesorii sanitare
- Număr anunț
- CN1016260
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Furnizor / câștigător
- REGIO MED SRL (CUI 31388540)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.914,64 RON
- Valoare atribuită
- 25.913,44 RON
- Data publicării
- 21.10.2019 18:17
- Anunț de atribuire
- CAN1029149
- Termen limită
- 29.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066995
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ACCESORII SANITARE.PDF.p7s
- FisaDate_DF1066995.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
- propunere contract .doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REGIO MED SRL CUI RO 31388540
Valoare atribuită
25.913,44 RON
din 25.914,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro