Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,8% sub estimat
Furnizare ”CURELE DE IMOBILIZARE DIN PIELE SI MATERIAL TEXTIL”
- Număr anunț
- SCN1049562
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 35220000-2 · Echipament de reprimare a revoltelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.816 RON
- Valoare atribuită
- 21.430,30 RON 48,8% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2019 07:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1023629
- Termen limită
- 20.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057534
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - curele de imobilizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1057534.pdf
- FORMULARE CURELE IMOBILIZARE.docx.p7s
- Instructiuni pt ofertanti - curele.pdf.p7s
- Proiect acord cadru si subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NERAMO DISTRIBUTION SRL CUI RO 16174216
Valoare atribuită
21.430,30 RON
din 41.816 RON estimat
48,8%
Adjudecat la 51,2% din estimat · economie 20.385,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.