Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Dotare aparatura medicala radiologica, cu instalare inclusa
- Număr anunț
- CN1013655
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.754.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.746.800 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2019 01:43
- Anunț de atribuire
- CAN1026002
- Termen limită
- 09.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 148-363677
- Documentație de atribuire
- DF1057003
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini_Dotare ap med radiol.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii_Dotare aparatura med.doc.p7s
- FisaDate_DF1057003.pdf
- Formulare_Dotare aparatura med.doc.p7s
- Instructiuni ptr ofertanti_Dotare ap med radiol.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 5.754.500 RON Adjudecat: 5.746.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparat radiologie cu scopie si grafie | 1.868.000 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 3.121.800 RON |
| 2 | Aparat radiologie cu brat mobil pentru A.T.I. | 630.250 RON | — | |
| 3 | Aparat radiologie cu brat mobil, pentru Neonatologie | 630.250 RON | — | |
| 4 | Computer Tomograf 128 slice-uri | 2.626.000 RON | DTL Medical SRL | 2.625.000 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 4
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
HV SHIELDING SRL CUI 18746098
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DTL MEDICAL SRL CUI RO 22444730
Subcontractanți 1
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DYOMEDICA CND SRL CUI ro 22112765
Valoare atribuită
5.746.800 RON
din 5.754.500 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 7.700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.