Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat

Executie Rețea canalizare strada 23 August - prelungire

Număr anunț
SCN1049747
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
4 (CUI 13906)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907.687,73 RON
Valoare atribuită
874.611,53 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
02.08.2019 14:02
Anunț de atribuire
SCNA1027807
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057784

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNITIP GLOBAL SRL CUI RO30372855
Terți susținători 1
TANCRAD SRL CUI RO 8006670

Valoare atribuită

874.611,53 RON

din 907.687,73 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 33.076,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.