Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

SERVICII DE PROIECTARE SI ASISTENTA PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII "AMENAJARE GRUPURI SANITARE SI SCHIMBARE CONDUCTE LA SECTIA ONCOLOGIE CORPUL L"

Număr anunț
SCN1049740
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
RAM ALBA PROIECT S.R.L. (CUI 40648452)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
14.100 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
02.08.2019 12:27
Anunț de atribuire
SCNA1022073
Termen limită
12.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057725

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DAX SAILE SRL CUI RO27277837

Valoare atribuită

14.100 RON

din 15.000 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 900 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.