Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,2% sub estimat
SERVICIU DE TRANSPORT PERSONAL
- Număr anunț
- CN1016325
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala a Uraniului - S.A. Bucuresti (CUI 10254529)
- Furnizor / câștigător
- DALMACO PROD IMPEX SRL (CUI 6621589)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.385.100 RON
- Valoare atribuită
- 980.400 RON 29,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2019 11:12
- Anunț de atribuire
- CAN1027032
- Termen limită
- 27.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067214
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet Sarcini SERVICIU DE TRANSPORT.pdf.p7m
- 6. Formulare SERVICIU DE TRANSPORT PERSONAL.doc.p7m
- 7. Proiect contract SERVICIU DE TRANSPORT PERSONAL.pdf.p7m
- 8. Conventie SERVICIU DE TRANSPORT PERSONAL.pdf.p7m
- FisaDate_DF1067214.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DALMACO PROD IMPEX SRL CUI RO 6621589
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OBADA TRANS SRL CUI RO11153328
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALIVANA GRUP TRANS SRL CUI RO 29368656
Valoare atribuită
980.400 RON
din 1.385.100 RON estimat
29,2%
Adjudecat la 70,8% din estimat · economie 404.700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.