Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Lucrari de executie în cadrul proiectului: “Extindere sistem de alimentare cu apa in comuna Piscolt” judetul Satu Mare.

Număr anunț
SCN1049726
Autoritate contractantă
COMUNA PISCOLT (PRIMARIA COMUNEI PISCOLT) (CUI 3896704)
Furnizor / câștigător
IULIA BOSS SRL (CUI 6783467)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.925.254 RON
Valoare atribuită
1.893.110,71 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
02.08.2019 10:26
Anunț de atribuire
SCNA1029226
Termen limită
03.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057689

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IULIA BOSS SRL CUI RO 6783467
Terți susținători 1
PROBICONS SRL CUI RO 14471008

Valoare atribuită

1.893.110,71 RON

din 1.925.254 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 32.143,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.