Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat

EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL „CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT IN COMUNA NICULESTI”

Număr anunț
SCN1049723
Autoritate contractantă
Comuna Niculesti-Judetul Dambovita (CUI 4280434)
Furnizor / câștigător
PRO DENY CONSTRUCT SRL (CUI 19112960)
Cod CPV
45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.457.686,93 RON
Valoare atribuită
2.394.581,37 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
02.08.2019 10:08
Anunț de atribuire
SCNA1024991
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057693

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3

Valoare atribuită

2.394.581,37 RON

din 2.457.686,93 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 63.105,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.