Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat

Servicii de supervizare lucrări Coridor Vest pentru proiectul „Modernizarea coridorului de mobilitate urbană integrată în zona de Vest a Municipiului Turda”

Număr anunț
SCN1049721
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
BASELI DRUM CONSULT S.R.L. (CUI 36977708)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.608,97 RON
Valoare atribuită
219.983,40 RON 8,6% sub estimat
Data publicării
02.08.2019 09:49
Anunț de atribuire
SCNA1026761
Termen limită
19.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057722

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ZUBERECOMEXIM SRL CUI RO 2665078

Valoare atribuită

219.983,40 RON

din 240.608,97 RON estimat 8,6%

Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 20.625,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.