Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Contract furnizare simulator fire fighting
- Număr anunț
- CN1013691
- Autoritate contractantă
- SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
- Furnizor / câștigător
- ARPIEM AVIATION SRL (CUI 33519692)
- Cod CPV
- 34150000-3 · Simulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.129.411,76 RON
- Valoare atribuită
- 3.045.000 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1022101
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 148-363910
- Documentație de atribuire
- DF1057316
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini simulator fire-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT SIMULATOR FIRE FIGHTING-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1057316.pdf
- FORMULARE FIRE-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARPIEM AVIATION SRL CUI 33519692
Valoare atribuită
3.045.000 RON
din 3.129.411,76 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 84.411,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.