Atribuită
Anunț de participare
ACORD-CADRU DE FURNIZARE MATERIALE NECESARE ÎN DOMENIUL CONSTRUCŢII
- Număr anunț
- CN1013772
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.010.086 RON
- Data publicării
- 03.08.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1023528
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 149-366432
- Documentație de atribuire
- DF1057446
Documente
Documentația de atribuire
- AG-567_19.07.2019_Caiet de sarcini.doc.p7s
- Anexa nr.1_specificatii tehnice Caiet sarcini.xlsx.p7s
- DA_standard_produse cazarmare.docx.p7s
- FisaDate_DF1057446.pdf
- Modele formulare.doc.p7s
- Proiect AC si Contract.doc.p7s
DUAE
Loturi (11)
Estimat: 1.010.086 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ciment, var, adezivi | 134.994 RON | ELECTROUTIL 2002 S.R.L. | — |
| 2 | Nisip, sort | 11.220 RON | Anulat | — |
| 3 | Poliester, rigips, materiale conexe | 134.914 RON | — | |
| 4 | Parchet | 100.320 RON | SERSTILL | — |
| 5 | Cuie | 45.082 RON | — | |
| 6 | Vopsea, lac | 128.620 RON | — | |
| 7 | Abrazive | 79.800 RON | ELECTRIC VALCOR | — |
| 8 | Materiale feroase | 134.416 RON | — | |
| 9 | Sarma | 26.360 RON | — | |
| 10 | PAL, PFL | 126.360 RON | — | |
| 11 | Cherestea | 88.000 RON | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROUTIL 2002 SRL CUI 14856942
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SERSTILL SRL CUI RO 6306727
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC VALCOR SRL CUI 17600425
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.