Atribuită Anunț de participare

Elaborare documentatie de proiectare SF+PTH+CS+DTAC si executie lucrări pentru investitia: „REALIZAREA LUCRARILOR DE REABILITARE LA BLOCUL G2 DE PE STRADA UZINEI DIN ANINA”

Număr anunț
SCN1049907
Autoritate contractantă
Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
Furnizor / câștigător
TRUST CONSTRUCT MESTER S.R.L. (CUI 15575198)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672.166,67 RON
Valoare atribuită
672.165,94 RON
Data publicării
05.08.2019 18:58
Anunț de atribuire
SCNA1026309
Termen limită
21.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058025

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

672.165,94 RON

din 672.166,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.