Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,6% sub estimat

Contractului de lucrări: „Straturi bituminoase foarte subțiri executate la rece (Șlam Bituminos)”

Număr anunț
SCN1049901
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
AXELA CONSTRUCTII SRL (CUI 3488071)
Cod CPV
45233200-1 · Diverse lucrari de imbracare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
763.200 RON
Valoare atribuită
545.052 RON 28,6% sub estimat
Data publicării
05.08.2019 17:25
Anunț de atribuire
SCNA1024168
Termen limită
22.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058160

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

545.052 RON

din 763.200 RON estimat 28,6%

Adjudecat la 71,4% din estimat · economie 218.148 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.