Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 56,6% sub estimat

Furnizarea de carburanți auto (motorină și benzină) pe bază de bonuri valorice carburanti

Număr anunț
SCN1049888
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SIBIU (CUI 9753096)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174.369,75 RON
Valoare atribuită
75.663,34 RON 56,6% sub estimat
Data publicării
05.08.2019 16:15
Anunț de atribuire
SCNA1023836
Termen limită
20.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057960

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COPROT S.R.L. CUI RO 62461

Valoare atribuită

75.663,34 RON

din 174.369,75 RON estimat 56,6%

Adjudecat la 43,4% din estimat · economie 98.706,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.