Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Contract de achiziţie publică Lucrari de reparatii si igienizare în cadrul Centrului de Recuperare şi Reabilitare Neuropsihiatrica Cozmesti, sat Cozmesti, com.Cozmesti, judet Iasi
- Număr anunț
- SCN1049885
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- INBIT SRL (CUI 1978913)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410.429,33 RON
- Valoare atribuită
- 409.745,14 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2019 16:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1023837
- Termen limită
- 22.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058069
Documente
Documentația de atribuire
- ANTEMASURATOARE SI LISTA CANTITATILOR DE LUCRARI COZMESTI.pdf.p7s
- CAIET SARCINI LUCRARI COZMESTI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058069.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI OFERTANTI LUCRARI COZMESTI.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT EXECUTIE LUCRARI COZMESTI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INBIT SRL CUI RO1978913
Valoare atribuită
409.745,14 RON
din 410.429,33 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 684,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.