Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

AMENAJARE INCINTĂ S.C.J.U CRAIOVA (PROIECTARE+EXECUȚIE)

Număr anunț
SCN1049867
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
DOMARCONS SRL (CUI 5470895)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.729.307,70 RON
Valoare atribuită
9.692.696,10 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
05.08.2019 14:26
Anunț de atribuire
SCNA1027596
Termen limită
09.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053486

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Asociați 4
AGROEXPERT SRL CUI RO 13647395
ELPREST SRL CUI RO 6125160
NIBACO SRL CUI RO 23077356
Solutii Peisagistice CUI RO26254703
Terți susținători 1
DRUM CONCEPT SRL CUI RO25872722

Valoare atribuită

9.692.696,10 RON

din 9.729.307,70 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 36.611,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.