Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,7% sub estimat

Furnizarea de ”videoproiector și switch ”

Număr anunț
SCN1049855
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.554 RON
Valoare atribuită
12.630,24 RON 23,7% sub estimat
Data publicării
05.08.2019 12:40
Anunț de atribuire
SCNA1024904
Termen limită
20.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057957

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 16.554 RON Adjudecat: 12.630,24 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare de videoproiector 8.235 RON 2NET COMPUTER S.R.L. 4.339,99 RON ↓47,3%
2 Furnizare de “switch” 8.319 RON QUARTZ MATRIX 8.290,25 RON ↓0,3%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476

Valoare atribuită

12.630,24 RON

din 16.554 RON estimat 23,7%

Adjudecat la 76,3% din estimat · economie 3.923,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.