Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat

UTILAJE COLECTARE SI TRANSFER DESEURI

Număr anunț
SCN1049836
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
ELKOPLAST ROMANIA SRL (CUI 21694681)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318.500 RON
Valoare atribuită
284.400 RON 10,7% sub estimat
Data publicării
05.08.2019 10:11
Anunț de atribuire
SCNA1023388
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057824

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 318.500 RON Adjudecat: 284.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 FURNIZARE CONTAINERE TIP ABROLL 33.500 RON Anulat
2 FURNIZARE PRESCONTAINERE 20 M.C. 285.000 RON ELKOPLAST ROMANIA 284.400 RON ↓0,2%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

284.400 RON

din 318.500 RON estimat 10,7%

Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 34.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.