Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat
Autovehicule si utilaje
- Număr anunț
- CN1016398
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.415.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.124.933,30 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2019 02:03
- Anunț de atribuire
- CAN1028819
- Termen limită
- 04.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 209-511797
- Documentație de atribuire
- DF1067442
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Anexa nr 1 la Fisa de date a achizitiei Autovehicule.docx.p7s
- 1.Anexa nr 2 la Fisa de date a achizitiei Autovehicule.docx.p7s
- 1.Anexa nr 3 la Fisa de date a achizitiei Autovehicule.docx.p7s
- 3.Conditii contractuale propuse lot 1.doc.p7s
- 3.Conditii contractuale propuse lot 2.doc.p7s
- 3.Conditii contractuale propuse lot 3.doc.p7s
- 4.FORMATELE DE PREZENTARE A DOCUMENTELOR Lot 1.doc.p7s
- 4.FORMATELE DE PREZENTARE A DOCUMENTELOR Lot 2.doc.p7s
- 4.FORMATELE DE PREZENTARE A DOCUMENTELOR Lot 3.doc.p7s
- Caiet de Sarcini lot 1.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini lot 2.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini lot 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067442.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 2.124.933,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autobasculante noi | — | EUROSPEED S.R.L. | 944.784 RON |
| 2 | Buldoexcavatoare noi pe pneuri, cu picon hidraulic montat | — | TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L. | 1.180.149,30 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DUTCH TRUCK SERVICES SRL CUI RO33427149
Valoare atribuită
2.124.933,30 RON
din 2.415.000 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 290.066,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.