Anulată
Anunț de participare
Servicii de publicitate si informare proiect si program
- Număr anunț
- SCN1049821
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 05.08.2019 09:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1043742
- Termen limită
- 22.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057869
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 108.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Publicarea în presă a câte unui anunț de presă si realizarea de… | 6.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Crearea a 5 campanii online,și outdoor | 102.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VITRINA FELIX MEDIA SA CUI RO 2887112
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.