Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii de realizare și tipărire hărți turistice cu traseele montane din județul Cluj/Muntii Apuseni și cu traseele de biciclete din județul Cluj
- Număr anunț
- SCN1049812
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141.000 RON
- Valoare atribuită
- 140.600 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2019 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1023923
- Termen limită
- 23.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057825
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1057825.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
- Model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SCHUBERT & FRANZKE SRL CUI RO 17581153
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TAMISA PRINT CUI RO39326968
Valoare atribuită
140.600 RON
din 141.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.