Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
Modernizare strazi rurala in comuna Rozavlea, judetul Maramures
- Număr anunț
- CN1016373
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROZAVLEA (PRIMARIA ROZAVLEA MARAMURES) (CUI 3627862)
- Furnizor / câștigător
- PROF CON INVEST S.R.L. (CUI 35758327)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.636.303 RON
- Valoare atribuită
- 26.962.117,44 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2019 02:25
- Anunț de atribuire
- CAN1055559
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 209-509028
- Documentație de atribuire
- DF1067417
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- Draft Contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067417.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Parte desenata.part1.rar.p7s
- Parte desenata.part2.rar.p7s
- Parte desenata.part3.rar.p7s
- Parte desenata.part4.rar.p7s
- Parte Scrisa.pdf.p7s
- Plan Af Strazi Rozavlea.pdf.p7s
- Studiu Af- Strazi rurale Rozavlea (1).pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PROF CON INVEST S.R.L. CUI RO35758327
Asociați 1
SOMEŞ-TOP-GRUP S.R.L. CUI RO25138697
Subcontractanți 1
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
Valoare atribuită
26.962.117,44 RON
din 27.636.303 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 674.185,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.