Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

ACHIZITIE UTILAJ SPECIALIZAT ÎN GESTIONAREA DEȘEURILOR, COMUNA BLĂJANI, JUDEȚUL BUZĂU

Număr anunț
SCN1050014
Autoritate contractantă
Comuna Blajani (CUI 3724504)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144510-6 · Vehicule pentru transportul deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.694,10 RON
Valoare atribuită
432.000 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
06.08.2019 16:07
Anunț de atribuire
SCNA1024726
Termen limită
23.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058192

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

432.000 RON

din 440.694,10 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 8.694,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.