Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat
,, Modernizarea drumuri comunale în Comuna Savadisla, judetul Cluj”
- Număr anunț
- SCN1050011
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAVADISLA (Primaria Comunei Savadisla) (CUI 4889497)
- Furnizor / câștigător
- CRIDOV SRL (CUI 14587429)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.893.410,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.615.767,95 RON 14,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2019 16:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1024334
- Termen limită
- 03.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058218
Documente
Documentația de atribuire
- 01 Vlaha.pdf.p7s
- 02 Finisel.pdf.p7s
- 03 Hasdate.pdf.p7s
- Caiet de sarcini executie..pdf.p7s
- Caiete de sarcini.pdf.p7s
- Contract_Executie.pdf.p7s
- Devize - fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058218.pdf
- Formular 17 Angajament experienta similara.pdf.p7s
- Formular 19 - Formular de oferta (lucrari).pdf.p7s
- Formulare 18 - Model acord de subcontractare.pdf.p7s
- Formulare F.pdf.p7s
- Formularul 10 - Scrisoare de garantie bancara de participar.pdf.p7s
- Formularul 12 - Declararie privind respectarea conditiilor de mediu.pdf.p7s
- Formularul 13 - Declararie privind respectarea conditiilor de munca.pdf.p7s
- Formularul 15 - Model acord de asociere.pdf.p7s
- Parte scrisa.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIDOV SRL CUI RO 14587429
Valoare atribuită
1.615.767,95 RON
din 1.893.410,60 RON estimat
14,7%
Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 277.642,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.