Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,3% sub estimat
Realizarea proiectului tehnic, detalii de executie, caiet de sarcini, liste de cantitati, documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/ acordurilor/ autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata contractului de executie lucrari si Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii “Modernizare si amenajare strada Nicolae Iorga, orasul Otopeni, judetul Ilfov”
- Număr anunț
- SCN1050003
- Autoritate contractantă
- ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
- Furnizor / câștigător
- 4 (CUI 13906)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.234.843,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.108.065,47 RON 10,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2019 15:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1026136
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058106
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Model contract proiectare si executie.doc.p7s
- 4. Modele de formulare.doc.p7s
- FisaDate_DF1058106.pdf
- SF_modernizare_Iorga_ACB_rev1.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Asociați 1
FRISAROM ENGINNEERING S.A. CUI RO 398829
Terți susținători 1
STYLE CONSTRUCT SRL CUI RO 3212911
Valoare atribuită
1.108.065,47 RON
din 1.234.843,10 RON estimat
10,3%
Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 126.777,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.