Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,0% sub estimat

Echipamente IT

Număr anunț
CN1016391
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162.689 RON
Valoare atribuită
120.400 RON 26,0% sub estimat
Data publicării
25.10.2019 09:59
Anunț de atribuire
CAN1026583
Termen limită
25.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067536

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 162.689 RON Adjudecat: 120.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet mobil culegere și prelucrare date (tabletă + tastatură +… 117.647 RON
2 Stație grafică aplicații medicale 45.042 RON CHROME COMPUTERS S.R.L. 120.400 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

120.400 RON

din 162.689 RON estimat 26,0%

Adjudecat la 74,0% din estimat · economie 42.289 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.