Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,7% sub estimat
Achiziţionare legume proaspete pentru murături
- Număr anunț
- CN1013827
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.990 RON
- Valoare atribuită
- 34.012 RON 22,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1022729
- Termen limită
- 06.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 150-368949
- Documentație de atribuire
- DF1057532
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Caietul de sarcini.pdf.p7s
- 3 Instructiuni ofertanti.pdf.p7s
- 4 Model contract.pdf.p7s
- 5 Modele Formulare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1057532.pdf
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 34.012 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Varză toamnă | — | DOIMAN COM S.R.L. | 33.657 RON |
| 2 | Gogonele | — | — | |
| 3 | Țelină și mărar uscat | — | — | |
| 4 | Sfeclă roșie | — | BOBIX STAR S.R.L. | 355 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BOBIX STAR SRL CUI RO 5897730
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IRINEL SRL CUI RO190258
Valoare atribuită
34.012 RON
din 43.990 RON estimat
22,7%
Adjudecat la 77,3% din estimat · economie 9.978 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.