Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat

Execuție lucrări de construire a unui teren de sort multifunctional în cadrul proiectului ”Construire teren de sport acoperit comuna Gălbinași, sat Gălbinași, Judetul Buzau”

Număr anunț
SCN1050145
Autoritate contractantă
Comuna Galbinasi (CUI 3724440)
Furnizor / câștigător
HEFE ARTIZAN SRL (CUI 28209717)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.002.406,71 RON
Valoare atribuită
964.217,25 RON 3,8% sub estimat
Data publicării
07.08.2019 18:08
Anunț de atribuire
SCNA1027066
Termen limită
23.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058498

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HEFE ARTIZAN SRL CUI RO 28209717

Valoare atribuită

964.217,25 RON

din 1.002.406,71 RON estimat 3,8%

Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 38.189,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.