Atribuită
Anunț de participare
Achiziție conserve de legume in apa si legume congelate
- Număr anunț
- CN1016438
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.059.700,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.254.085,74 RON
- Data publicării
- 04.11.2019 11:43
- Anunț de atribuire
- CAN1031689
- Termen limită
- 10.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 211-515310
- Documentație de atribuire
- DF1067788
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini conserv legume-semnat.PDF.p7m
- FisaDate_DF1067788.pdf
- Formulare conserve legume-semnat.PDF.p7m
- Propunere AC CS conserv. legume-semnat.PDF.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GEOCOR TRADE IMP-EXP SRL CUI 14255365
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
1.254.085,74 RON
din 1.059.700,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro