Atribuită
Anunț de participare
FURNIZAREA SI INSTALAREA URMATOARELOR ECHIPAMENTE MEDICALE NECESARE DOTARII SECTIILOR SCJU CONSTANTA/11 LOTURI: BAIE DE PARAFINA SI FANGO/1BUC, APARAT UNDESCURTE/1BUC, COMBINA ELECTROLASER/1BUC, COMBINA ELECTROULTRASUNETE/1 BUC, OTOMICROSCOP/1 BUC, TRUSA LENTILE/1 BUC, PERIMETRU COMPUTERIZAT/1 BUC, APARAT PENTRU STERILIZAT STATIN/1 BUC, MONITOARE FUNCTII VITALE/4BUC, CADA PENTRU IMBAIERE ARSI/1 BUC SI EVIDENTIATOR DE VENE/4 BUC
- Număr anunț
- CN1016434
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394.873,89 RON
- Data publicării
- 28.10.2019 13:46
- Anunț de atribuire
- CAN1030853
- Termen limită
- 29.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067776
Documente
Documentația de atribuire
- 1. FPT - LOT 10 - CADA PTR IMBAIERE ARSI-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 11 - EVIDENTIATOR VENE-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 1 - BAIE DE PARAFINA SI FANGO-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 2 - APARAT UNDESCURTE-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 3 - COMBINA ELECTROLASER-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 4 - COMBINA ELECTROULTRASUNETE-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 5 - OTOMICROSCOP-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 6 - TRUSA LENTILE-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 7 - PERIMETRU COMPUTERIZAT-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 8 - APARAT PTR STERILIZAT STATIN-semnat.doc.p7s
- 1. FPT - LOT 9 - MONITOARE FUNCTII VITALE-semnat.doc.p7s
- ACORD CADRU - PRODUSE 2019-semnat.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI ECHIPAMENTE V-semnat.doc.p7s
- CONTRACT SUBSECVENT DE FURNIZARE PRODUSE - 2019 refacut-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1067776.pdf
- MODEL FORMULARE-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (11)
Estimat: 394.873,89 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BAIE DE PARAFINA SI FANGO | 36.134,45 RON | — | |
| 2 | APARAT UNDESCURTE | 21.092,43 RON | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. | — |
| 3 | COMBINA ELECTROLASER | 15.462,18 RON | Anulat | — |
| 4 | COMBINA ELECTROULTRASUNETE | 30.924,36 RON | — | |
| 5 | OTOMICROSCOP | 46.722,68 RON | Anulat | — |
| 6 | TRUSA LENTILE | 4.201,68 RON | Kembli Med | — |
| 7 | PERIMETRU COMPUTERIZAT | 28.235,29 RON | Anulat | — |
| 8 | APARAT PENTRU STERILIZAT STATIN | 32.268,90 RON | — | |
| 9 | MONITOARE DE FUNCTII VITALE | 67.226,89 RON | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. | — |
| 10 | CADA PENTRU IMBAIERE ARSI | 11.764,70 RON | Anulat | — |
| 11 | EVIDENTIATOR VENE | 100.840,33 RON | Sante International S.A. | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMBLI-MED SRL CUI RO 10511100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.